Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Kordowo - Oferty wynajmu nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

30 zł/m²220 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję gotowy do najmu od zaraz lokal o pow. 220 m2, świetny na działalność sportowo-rekreacyjną (szkoła tańca, fiitness), medyczną, rehabilitacyjną lub handlowo-usługową. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przestronny dom do wynajęcia | Ostrów Mazowiecka Do wynajęcia komfortowy, zadbany parter o powierzchni 70m2 , położony przy ul. Wspólnej 3 w spokojnej i wygodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł140 m² 27,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przestronny dom do wynajęcia | Ostrów Mazowiecka Do wynajęcia komfortowy, zadbany dom o powierzchni 140m , położony przy ul. Wspólnej 3 w spokojnej i wygodnej lokalizacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

11 320 zł566 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia w Ostrołęce duża powierzchnia magazynowa - wysoka hala wielkości 566 m2. Preferowane przeznaczenie: cele handlowe, usługowe, magazynowe lub inne. Bardzo dobra lokalizacja, łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²278 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chcesz rozpocząć własny biznes i szukasz lokalu do wynajęcia? Mam dla Ciebie bardzo atrakcyjną lokalizację na działalność usługową lub produkcyjną. Hala znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²45 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowy na parterze o powierzchni 45m2 w centrum Ostrołęki przy ul. Kilińskiego. Idealna lokalizacja, parking przed budynkiem. Lokal można zaadaptować na biuro, sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

35,15 zł/m²82,50 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni użytkowej 82,5 m2, usytuowany przy ulicy Farnej w Ostrołęce. Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch mostów oraz kluczowych.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Rynek

Śniadowo(Kordowo + 33 km)

40 zł/m²47,19 m² 1 888 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Adres: ul. Rynek 22, śniadowo Powierzchnia uż.: 47,19 m2 Liczba pomieszczeń: 4 Grunt: dz. ewid. nr 392 Cena: 40 zł/m2 + vat Poczta Polska S.A. prezentuje powierzchnię użytkową na wynajem, która.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²72,84 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poszukujesz ciekawego lokalu pod działalność usługową w nowym budownictwie? Zapraszam na Dębową Oazę - nowo powstałe osiedle przy ulicy Żniwnej 32a na Pomianie w Ostrołęce. Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

32,14 zł/m²56 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale na cele biurowe w cichej okolicy Pułtuska, w pobliżu zusu. Powierzchnia lokali; 1.56 m2+ łazienka i korytarz-czynsz 1800 zł plus media 2.35 m2( pokój 20 m2,drugi 15.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Kordowo

Kordowo,mazowieckie

6 000 zł350 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Do wynajęcia duża, nowoczesna hala o pow. ok. 350 m2 z przeznaczeniem na cele magazynowe, handlowe, usługowe lub inne. Ta nowa nieruchomość składa się z dużej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kordowo

Kordowo,mazowieckie

10 000 zł1 201 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 803 m²

Mam do wynajęcia lokal o powierzchni ponad 1200 m2 z zapleczem socjalno-biurowym i kuchennym. Obiekt jest idealny na działalność handlową (salon meblowy, hurtownia, sklep internetowy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warszawska

Kordowo,mazowieckie

8,33 zł/m²1 200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Witam. Posiadam do wynajęcia wolno stojący lokal handlowo/biurowo/usługowy o pow. 1200 mkw (dół + góra + zaplecze). Lokal nadaje się na szeroki rodzaj działalności np. salon sprzedaży, sala.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij